• Адреса
  • Телефони
  • Пошта
Київська обл. м. Біла Церква вул. Гайок, 204
Київська обл. м. Біла Церква вул. Куценка, 1
+38 (095) 485 66 33
+38 (093) 571 54 33
+38 (067) 743 35 42
+38 (044) 232 87 79
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

     

 

10 порад як обрати кухню

При виборі кухні необхідно все ретельно продумати, обговорити, прорахувати і зробити вибір. Ми розповімо вам, як правильно вибрати кухню на замовлення.

1. Робимо точні виміри кухні. Намагайтеся найбільш точно вимірювати місце, де буде, знаходиться кухня. Висоту стелі, висоту підвіконня, довжину стін.

2. Разом з близькими обговоріть якісь побутові прилади, ви використовуватимете і місце-розташування кухонних меблів.

3. Візьміть аркуш, у клітинку та в масштабі наближеного обрису намалюйте кухню. Розташуйте в ній меблі та побутові прилади.

4. Вибрати колір та стиль. Визначиться, чи це буде класика, чи сучасний стиль, все це треба обговорити зі своїми рідними.

5. Вивчаємо ринок. Прочитайте статті про кухні, відвідайте інтернет-магазини та сайти виробників меблів.

6. Визначаємося з бюджетом майбутньої кухні. Відвідавши сайти магазинів та виробників меблів, ціни в основному за 1 метр погонний. При цьому ціна за кілька метрів може змінюватись як у більшу, так і в меншу сторону. Тому краще проконсультуватися по телефону та уточнити ціни.

7. Потім найкраще, відвідати кілька магазинів меблів та на власні очі подивитися на дизайн, та функціональність кухні. Проконсультуватися з консультантом, він обов'язково вам, що ні, підкаже корисного і допоможе зробити свій вибір.

8. Обов'язково потрібно не забути про начинку вашої кухні. Вирішіть собі, чи потрібні вам: секції, висувні шафки, вбудована техніка.

9. Закупівля побутової техніки. Ви можете її купити, в інтернет магазині, або ж у магазині побутової техніки. Зверніть увагу, якщо замовити кухню та побутову техніку, можна заощадити. При цьому консультант перевірить, чи підійде побутова техніка до кухні.

10. Складання кухні. В основному збирання кухні доводиться збирати на місці. Можна спробувати зібрати її самому, але краще скористатися послугами магазину або салону в якому ви зробили покупку. У деяких магазинах ця послуга безкоштовна. При цьому ви будете впевнені, що при монтажі ні чого не пошкодиться.

Варіанти розміщення меблів на кухні