• Адреса
  • Телефони
  • Пошта
Київська обл. м. Біла Церква вул. Гайок, 204
Київська обл. м. Біла Церква вул. Куценка, 1
+38 (095) 485 66 33
+38 (093) 571 54 33
+38 (067) 743 35 42
+38 (044) 232 87 79
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

     

 

Стилі кухонь. Як обрати свій стиль кухні

Який стиль кухні вибрати? — Класичний чи сучасний, лофт, кантрі, хай-тек чи модерн, гладкий чи фактурний, яскравий чи спокійний…

Оскільки багато кухні в наших квартирах мають невеликі розміри, то вкрай важливо дотримуватись стильової єдності у всіх приміщеннях.

Дизайнери студії меблів Спліт нададуть вам необхідну допомогу при створенні дизайну кухні. При цьому ви зможете самостійно брати участь у виборі не лише самого інтер'єру, а й стилю, кольору, розміру, конструктивних рішень майбутніх меблів. Наші співробітники за допомогою спеціальної комп'ютерної програми виконають наочний приклад приміщення, при цьому можна поекспериментувати з кольоровою гамою, матеріалами, фактурами, конфігурацією.

Ми суворо стежимо за останніми тенденціями світового дизайну, тому пропонуємо нашим клієнтам найстильніші та найсучасніші меблі для кухні. Фото встановлених кухонь можна побачити на сторінці Об'єктів під ключ

 

 Для створення власного проєкту кухні на замовлення студія меблів Спліт має кваліфікованих дизайнерів з великим досвідом роботи. Вони створять для вас проєкт вашої кухні у будь-якому стилі.